Počet záznamů: 1  

Majerová, Věra, 1944-

 1. Zobrazit informace o knize na stránce www.obalkyknih.cz

  osoba

  Osobní jménoMajerová, Věra, 1944-
  Narození České Budějovice (Česko) - 15.07.1944
  Místo působení Český Krumlov (Česko)
  Nové Hrady (České Budějovice, Česko)
  Praha (Česko)
  Klíč.slova vysokoškolské učitelky - Čechy jižní (Česko)
  socioložky - Čechy jižní (Česko)
  BiografieNarozena 15.7.1944 v Českých Budějovicích. Prof. PhDr. Ing., CSc., socioložka, vysokoškolská pedagožka, odborné práce ze sociologie venkova a zemědělství.
  Pracoviště Česká zemědělská univerzita v Praze
  Zdroj nalezených informacíČeská zemědělská univerzita v Praze, Provozně ekonomická fakullta, Katedra humanitních věd: Regionální a sociální rozvoj venkovských oblastí. nezaměstnanost na venkově v České republice a na Slovensku (teorie a praxe). sborník příspěvků z diskusního semináře v rámci grantu Open Society Fund. Praha 17.9.2001 ([editor Věra Majerová]) ; osobní sdělení ; řešitelka Věra Majerová ... [et al.]: Český venkov 2000. základní údaje ; řešitelka Věra Majerová: Český venkov 2001. instituce ; řešitelka Věra Majerová: Český venkov 2002 - podniky a podnikání (řešitelský kolektiv Jaroslav Čmejrek ... [et al.]) ; řešitelka Věra Majerová: Tři české vesnice. (srovnání) ; Věra Majerová a kolektiv: Sociologie venkova a zemědělství ; Věra Majerová, Emerich Majer: Kvalitativní metody v sociologii venkova a zemědělství ; Věra Majerová: Sociologie venkova a zemědělství ; www(Česká zemědělská univerzita Praha)
  Další biografické údajeDětství prožila v Českém Krumlově, kde byl její otec Andrej Danilovič Charitonov ředitelem českokrumlovské mlékárny. Střední zemědělskou školu absolvovala v Nových Hradech. V letech 1962-1967 studovala na Vysoké škole zemědělské v Českých Budějovicích, dálkově pak vystudovala sociologii na filosofické fakultě UK. Působí na Provozně ekonomické fakultě, katedře humanitních věd České zemědělské univerzity v Praze.
  URLhttp://www.genderaveda.cz/prectete-si/rozhovory/prof-phdr-ing-vera-majerova-csc
  DatabázeSoubor regionálních autorit - osobní jména
  Odkazy (14) - KNIHY
Počet záznamů: 1  

  Tyto stránky využívají soubory cookies, které usnadňují jejich prohlížení. Další informace o tom jak používáme cookies.