Number of the records: 1  

Domečka, Ludvík, 1861-1937

  1. View book information on page www.obalkyknih.cz

    person

    Personal nameDomečka, Ludvík, 1861-1937
    See linkPseudonym: Jahoda, Frant., 1861-1937
    Pseudonym: Černovič, L., 1861-1937
    Birth Černovice (Pelhřimov, Česko) - 02.08.1861
    Death Hradec Králové (Česko) - 27.04.1937
    Place of activity Černovice (Pelhřimov, Česko)
    Keywords archiváři - Čechy jižní (Česko)
    historici - Čechy jižní (Česko)
    právníci - Čechy jižní (Česko)
    BiographyNarozen 2. 8. 1861 v Černovicích u Tábora, zemřel 27. 4. 1937 v Hradci Králové. Archivář, historik a místopisný spisovatel, historická literatura o Královéhradecku.
    Source data foundPNP-LA ; Biografický slovník českých zemí. Dig-Doš. Praha, 2010 (biografické údaje, data)
    Další biografické údajePrávník, působil v Jindřichově Hradci, od r. 1904 v Hradci Králové jako tajemník a později ředitel městského úřadu. Regionální historik Jindřichohradecka, Královéhradecka a Černovic, zemský konzervátor pro prehistorii.
    DatabaseSoubor regionálních autorit - osobní jména
    References (4) - ARTICLES
    (29) - BOOKS
Number of the records: 1  

  This site uses cookies to make them easier to browse. Learn more about how we use cookies.