Number of the records: 1  

Bartuška, Jan, 1948-

 1. View book information on page www.obalkyknih.cz

  person

  Personal nameBartuška, Jan, 1948-
  Birth02.02.1948
  Place of activity České Budějovice (Česko)
  Horní Planá (Česko)
  Hořice na Šumavě (Česko)
  Větřní (Česko)
  Keywords středoškolští učitelé - Čechy jižní (Česko)
  BiographyNarozen 2. 2. 1948. PhDr. ThBc., zástupce ředitele a učitel na Biskupském gymnáziu J.N. Neumanna v Českých Budějovicích. Autor regionálních publikací z oblasti Českých Budějovic, Temelína a Týnu nad Vltavou.
  Workplace Biskupské gymnázium Jana Nepomuka Neumanna a Církevní základní škola (České Budějovice, Česko)
  Source data foundJeho: Vybledlé kontury :z historie Hrádku a Křtěnova, zaniklých obcí na Vltavotýnsku ; Ročenka Biskupského gymnázia a Církevní základní školy Jana Nepomuka Neumanna v Českých Budějovicích. 2002-2003 (2003), s. 14 (biografické údaje) ; www(Biskubství českobudějovické), cit. 13. 10. 2016 (biografické údaje) ; Bartuška, Jan: 80 let SK Temelín. Týn nad Vltavou : Nová Forma, s.r.o., 2016 (biografické údaje) ; Jeho: Vybledlé kontury : z historie Hrádku a Křtěnova, zaniklých obcí na Vltavotýnsku
  Další biografické údajePůsobil jako učitel v Horní Plané, Hořicích na Šumavě, na učňovské škole ve Větřní, od roku 1991 na Biskupském gymnáziu J.N.Neumanna v Českých Budějovicíh, působil též jako zástupce ředitele BIGY a byl od roku 2002 pověřen vedením Církevní základní školy Rudolfovská při Biskupské gymnáziu J.N. Neumanna. Při práci vystudoval učitelství náboženství a etiky na Teologické fakultě JU.
  DatabaseSoubor regionálních autorit - osobní jména
  References (21) - ARTICLES
  (8) - BOOKS
Number of the records: 1