Record detail

Number of the records: 1  

Brom, Jakub, 1979-

 1. person

  person

  Personal nameBrom, Jakub, 1979-
  Birth Prachatice (Česko) - 24.06.1979
  Place of activity České Budějovice (Česko)
  Třeboň (Česko)
  Keywords botanici - Čechy jižní (Česko)
  ekologové - Čechy jižní (Česko)
  vysokoškolští učitelé - Čechy jižní (Česko)
  BiographyNarozen 24. 6. 1979 v Prachaticích. Ing., Ph.D., vědecký pracovník, práce v oborech krajinná ekologie, fyziologická ekologie rostlin a dálkový průzkum Země.
  Workplace Jihočeská univerzita. Zemědělská fakulta
  Source data foundR. Duffková, J. Brom ... [aj.]: Určení infiltračních oblastí pomocí vodního stresu vegetace na základě dálkového průzkumu Země a pozemních měření ; www(Katedra krajinného managementu, Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích), cit. 19. 6. 2012 ; osobní sdělení, cit. 19. 6. 2012 (životní a profesní údaje) ; Duffková, R. - Brom, J. ... [aj.]: Určení infiltračních oblastí pomocí vodního stresu vegetace na základě dálkového průzkumu Země a pozemních měření ; www(Katedra krajinného managementu, Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích), cit. 19. 6. 2012 (biografické údaje)
  Další biografické údajePůsobí jako docent na katedře krajinného managementu ZF JU. Do roku 2008 pracoval též jako odborný pracovník v obecně prospěšné společnosti ENKI v Třeboni, je členem České botanické společnosti, The International Society for Agricultural Meteorology a České společnosti pro ekologii.
  DatabaseSoubor regionálních autorit - osobní jména
  References (3) - BOOKS
Number of the records: 1  

  This site uses cookies to make them easier to browse. Learn more about how we use cookies.