Počet záznamů: 1

Aukce

  1. Zobrazit informace o knize na stránce www.obalkyknih.cz

    časopis

    1981-2020 20.-21. století
     umělecké aukce 1981-2020
     Praha (Česko)
     aukční katalogy
    Údaje o názvuAukce : obrazy, kresby ... století, sochy, plastiky, česká a světová grafika : Žofín - Slovanský ostrov ... / Aukční síň Vltavín
    Variantní názvyObrazy, kresby, grafika, fotografie, sochy, plastiky, objekty, sbírka českého skla, bibliofilie, knihy, rukopisy, fotografie, podpisy
    Aukce - Aukční síň Vltavín
    Aukční katalog Aukční síně Vltavín
    Aukční síň Vltavín - aukce
    Aukce - Vzácné tisky, bibliofilie a grafika
    Aukce - Moderní a současné umění 19. a 20. století
    Aukce - Bibliofilie, exil, podpisy, fotografie, grafika
    Aukce - Poválečné a současné umění
    Aukce - Bibliofilie, umělecká vazba, rarity, grafika
    Aukce - Výtvarné umění 19. až 21. století
    Aukce - Výtvarné umění 19.-21. stol.
    Aukce - Výtvarné umění 18. až 21. století
    Aukce - Bibliofilie, umělecká vazba, rarity, grafiky
    Vánoční aukce výtvarného umění
    Aukce - Současné umění
    Aukce vybraných děl
    Bibliofilská aukce
    Bibliofilie a grafika
    Název od čísla 136: ... aukce
    Záhlaví-korpor. Galerie Vltavín (Praha, Česko). Aukce
    NakladatelPraha : Aukční síň Vltavín, [1997?]-
    Fyz.popis^^^svazků : ilustrace (převážně barevné), faksimile ; 21-30 cm
    PoznámkyNázev z obálky. Součástí názvu je od čísla 136 arabská řadová číslovka, součástí podnázvu je rozmezí století a datum. Podnázvy a místo konání se mění. Některé svazky obsahují volnou přílohu (výsledková listina předchozí aukce), aukce číslo 68 obsahuje 1 CD-ROM, aukce číslo 145 obsahuje volnou přílohu Jiří Anderle - soubor grafických listů, aukce číslo 149 obsahuje volnou přílohu Josef Váchal, aukce číslo 156 obsahuje volnou přílohu Aukce děl studentů AVU (ateliér malířství III, škola Michaela Rittsteina), aukce číslo 157 obsahuje dílo tištěné zvratmo: Čestmír Janošek. Někdy vychází ve 2 svazcích; některé svazky vycházejí v rámci seriálu Aukční den (spolu s aukcemi Antikvy Novy Kodl), jejich číslování je průběžné v rámci obou seriálů
    Nahrazuje částečněAukční den
    Související popisná jednotkaAukční den
    Předmět.hesla Galerie Vltavín (Praha, Česko). Aukce * 1981-2020 * 20.-21. století * umělecké aukce - Česko - 1981-2020 * Praha (Česko)
    Forma, žánr aukční katalogy
    Konspekt72/76 - Výtvarné umění
    MDT 72/76.075 , (437.311) , (083.82)017.3
    Země vyd.Česko
    Jazyk dok.čeština
    Druh dok.PERIODIKA - Souborný záznam periodika
    Načítání…
Počet záznamů: 1

  Tyto stránky využívají soubory cookies, které usnadňují jejich prohlížení. Další informace o tom jak používáme cookies.