Počet záznamů: 1  

Czechoslovak Mathematical Journal

  1. časopis

    časopis


    Vol. 67, no. 1-4, 2017
    - PERIODIKA - Souborný záznam periodika
    (4) - PERIODIKA - Přijatá čísla
    SignaturaČC 1.557/2017

    0x k půjčení domů a 1x ke studiu v knihovně z celkem 1 ks k dispozici - viz exempláře

    SignaturaČár.kódLokaceDislokaceInfoMísto
    ČC 1.557/20172684329428LidickáLidická - půjčovnapouze prezenčně
    Údaje o názvuCzechoslovak Mathematical Journal
    Roč., čísloVol. 67, no. 1-4, rok 2017
    ISSN0011-4642
    Zdroj.dok. Czechoslovak Mathematical Journal.
    Země vyd.Česko
    Jazyk dok.angličtina
    Druh dok.PERIODIKA - Svázaný ročník periodika
    Odkazy - PERIODIKA - Souborný záznam periodika
    (4) - PERIODIKA - Přijatá čísla
    Loading...