Počet záznamů: 1  

100 odpovědí na životní otázky

 1. Zobrazit informace o knize na stránce www.obalkyknih.cz

  kniha


   Huemer, Werner, 1962- - Autor
  1. české vydání - 273 stran : barevné ilustrace ; 19 cm
  ISBN 978-3-87860-421-1, ISBN 978-3-87860-538-6
  Hnutí Grálu
   smysl života  posmrtný život  Bůh a člověk  reinkarnace  osud  synkretismus (náboženství)
   pojednání
  Unifikovaný název 100 Antworten auf große Lebensfragen. Česky
  Údaje o názvu100 odpovědí na životní otázky / Werner Huemer
  Variantní názvySto odpovědí na životní otázky
  AnotaceVětšina lidí vychází otevřeně nebo mlčky z toho, že není v našich silách odpovědět na „poslední otázky života“. I když člověk připustí, že existuje také svět za viditelnými věcmi, Bůh, další život po pozemském životě, reinkarnace, osud… zbývá mnoho dalších otázek: Je osud spravedlivý? Existuje i nezasloužené utrpení? Opakují se inkarnace donekonečna? Jsou nemoci podmíněny karmou? Jak člověk dosáhne v životě štěstí? Vyplní se katastrofická proroctví? A docela nakonec: Jaký má celý ten životní kolotoč smysl? Ukazuje se, že na všechny tyto otázky existují smysluplné odpovědi. Autor pracuje jako šéfredaktor německého časopisu Gralswelt (Svět Grálu). Odpovědi uspořádal tak, aby pomáhaly myslícímu čtenáři při hledání svého vlastního názoru na celkový obraz světa.Pojednání stoupence nauky Poselství grálu Abd-ru-shina. Ve své knize ve formě otázek a odpovědí vysvětluje problémy spojené s duchovnem, člověkem, Bohem a jeho stvořením.
  Osobní jméno Huemer, Werner, 1962- (Autor)
  Údaje o vydání1. české vydání
  NakladatelStuttgart : Stiftung Gralsbotschaft, 2012
  ISBN978-3-87860-421-1
  978-3-87860-538-6
  PoznámkyKNIHA JE K DISPOZICI POUZE V ELEKTRONICKÉ PODOBĚ. Přeloženo z němčiny
  Předmět.hesla Hnutí Grálu * smysl života - náboženské pojetí * posmrtný život - náboženské pojetí * Bůh a člověk - náboženské pojetí * reinkarnace * osud - náboženské pojetí * synkretismus (náboženství)
  Forma, žánr pojednání
  Konspekt2 - Náboženství
  MDT 17.02 , 2-187 , 2-184 , 2-187.5 , 124.6 , 2-12 , 2-664.3 , (049)
  Země vyd.Německo
  Jazyk dok.čeština
  Druh dok.KNIHY
  Většina lidí vychází otevřeně nebo mlčky z toho, že není v našich silách odpovědět na „poslední otázky života“. I když člověk připustí, že existuje také svět za viditelnými věcmi, Bůh, další život po pozemském životě, reinkarnace, osud… zbývá mnoho dalších otázek: Je osud spravedlivý? Existuje i nezasloužené utrpení? Opakují se inkarnace donekonečna? Jsou nemoci podmíněny karmou? Jak člověk dosáhne v životě štěstí? Vyplní se katastrofická proroctví? A docela nakonec: Jaký má celý ten životní kolotoč smysl? Ukazuje se, že na všechny tyto otázky existují smysluplné odpovědi. Autor pracuje jako šéfredaktor německého časopisu Gralswelt (Svět Grálu). Odpovědi uspořádal tak, aby pomáhaly myslícímu čtenáři při hledání svého vlastního názoru na celkový obraz světa. Zdroj anotace: Web obalkyknih.cz
  Loading...