Počet záznamů: 1  

Čejka, Jiří, 1973-

 1. osoba

  osoba

  Osobní jménoČejka, Jiří, 1973-
  Místo působení České Budějovice (Česko)
  Klíč.slova dopravní inženýři - Čechy jižní (Česko)
  manažeři - Čechy jižní (Česko)
  vysokoškolští učitelé - Čechy jižní (Česko)
  BiografieNarozen 2. 9. 1973. Dopravní technolog, vysokoškolský pedagog, expert v aplikované informatice v dopravě a logistice, člen dozorčí rady Dopravního podniku města České Budějovice.
  Pracoviště Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích
  Dopravní podnik města České Budějovice
  Zdroj nalezených informacíČejka, Jiří. Technologie a řízení dopravy, městské noční dopravní systémy = Transport technology and management, urban night transport systems. Brno: Akademické nakladatelství CERM, s.r.o., 2018 (autoritní forma) ; www(Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích, Katedra informatiky a přírodních věd, Ústav technicko-technologický), cit. 30. 1. 2019 (biografické údaje) ; www(Veřejný rejstřík a Sbírka listin - Dopravní podnik města České Budějovice, a.s.), cit. 30. 1. 2019 (datum narození)
  Další biografické údajeAbsolvent doktorandského studia Technika a management v dopravě a telekomunikacích na Dopravní fakultě Univerzity Pardubice.
  CitaceJiří Čejka horkým kandidátem na šéfa Dopravního podniku [online]. cit. 2014-01-12]. Dostupné z: http://www.budejckadrbna.cz/zpravy/doprava/jiri-cejka-horkym-kandidatem-na-sefa-dopravniho-podniku.html.
  DatabázeSoubor regionálních autorit - osobní jména
  Odkazy (4) - ČLÁNKY
  (3) - KNIHY
Počet záznamů: 1  

  Tyto stránky využívají soubory cookies, které usnadňují jejich prohlížení. Další informace o tom jak používáme cookies.