Počet záznamů: 1  

Bartuška, Jan, 1948-

 1. Zobrazit informace o knize na stránce www.obalkyknih.cz

  osoba

  Osobní jménoBartuška, Jan, 1948-
  Narození02.02.1948
  Místo působení České Budějovice (Česko)
  Horní Planá (Česko)
  Hořice na Šumavě (Česko)
  Větřní (Česko)
  Klíč.slova středoškolští učitelé - Čechy jižní (Česko)
  BiografieNarozen 2. 2. 1948. PhDr. ThBc., zástupce ředitele a učitel na Biskupském gymnáziu J.N. Neumanna v Českých Budějovicích. Autor regionálních publikací z oblasti Českých Budějovic, Temelína a Týnu nad Vltavou.
  Pracoviště Biskupské gymnázium Jana Nepomuka Neumanna a Církevní základní škola (České Budějovice, Česko)
  Zdroj nalezených informacíJeho: Vybledlé kontury :z historie Hrádku a Křtěnova, zaniklých obcí na Vltavotýnsku ; Ročenka Biskupského gymnázia a Církevní základní školy Jana Nepomuka Neumanna v Českých Budějovicích. 2002-2003 (2003), s. 14 (biografické údaje) ; www(Biskubství českobudějovické), cit. 13. 10. 2016 (biografické údaje) ; Bartuška, Jan: 80 let SK Temelín. Týn nad Vltavou : Nová Forma, s.r.o., 2016 (biografické údaje) ; Jeho: Vybledlé kontury : z historie Hrádku a Křtěnova, zaniklých obcí na Vltavotýnsku
  Další biografické údajePůsobil jako učitel v Horní Plané, Hořicích na Šumavě, na učňovské škole ve Větřní, od roku 1991 na Biskupském gymnáziu J.N.Neumanna v Českých Budějovicíh, působil též jako zástupce ředitele BIGY a byl od roku 2002 pověřen vedením Církevní základní školy Rudolfovská při Biskupské gymnáziu J.N. Neumanna. Při práci vystudoval učitelství náboženství a etiky na Teologické fakultě JU.
  DatabázeSoubor regionálních autorit - osobní jména
  Odkazy (21) - ČLÁNKY
  (1) - Drobné tisky
  (8) - KNIHY
Počet záznamů: 1  

  Tyto stránky využívají soubory cookies, které usnadňují jejich prohlížení. Další informace o tom jak používáme cookies.