Detail záznamu

Počet záznamů: 1  

Brom, Jakub, 1979-

 1. osoba

  osoba

  Osobní jménoBrom, Jakub, 1979-
  Narození Prachatice (Česko) - 24.06.1979
  Místo působení České Budějovice (Česko)
  Třeboň (Česko)
  Klíč.slova botanici - Čechy jižní (Česko)
  ekologové - Čechy jižní (Česko)
  vysokoškolští učitelé - Čechy jižní (Česko)
  BiografieNarozen 24. 6. 1979 v Prachaticích. Ing., Ph.D., vědecký pracovník, práce v oborech krajinná ekologie, fyziologická ekologie rostlin a dálkový průzkum Země.
  Pracoviště Jihočeská univerzita. Zemědělská fakulta
  Zdroj nalezených informacíR. Duffková, J. Brom ... [aj.]: Určení infiltračních oblastí pomocí vodního stresu vegetace na základě dálkového průzkumu Země a pozemních měření ; www(Katedra krajinného managementu, Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích), cit. 19. 6. 2012 ; osobní sdělení, cit. 19. 6. 2012 (životní a profesní údaje) ; Duffková, R. - Brom, J. ... [aj.]: Určení infiltračních oblastí pomocí vodního stresu vegetace na základě dálkového průzkumu Země a pozemních měření ; www(Katedra krajinného managementu, Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích), cit. 19. 6. 2012 (biografické údaje)
  Další biografické údajePůsobí jako docent na katedře krajinného managementu ZF JU. Do roku 2008 pracoval též jako odborný pracovník v obecně prospěšné společnosti ENKI v Třeboni, je členem České botanické společnosti, The International Society for Agricultural Meteorology a České společnosti pro ekologii.
  DatabázeSoubor regionálních autorit - osobní jména
  Odkazy (3) - KNIHY
Počet záznamů: 1  

  Tyto stránky využívají soubory cookies, které usnadňují jejich prohlížení. Další informace o tom jak používáme cookies.