NakladatelPraha : Mladá fronta, 2017
    Fyz.popis269 stran : ilustrace ; 21 cm
    ISBN978-80-204-3997-0
    Číslo nár. bibl.cnb002887908
    Předmět.hesla triatlon * plavání * cyklistika * běh * sportovní trénink * relaxace
    Forma, žánr populárně-naučné publikace
    Konspekt796 - Sport. Hry. Tělesná cvičení
    MDT 796.093.643 , 797.21 , 796.6 , 796.422 , 796.015 , 613.83 , (0.062)
    Země vyd.Česko
    Jazyk dok.čeština
    Ve volném výběru796.42 - Lehká atletika
    Druh dok.KNIHY
    Splň si svůj sen a staň se triatlonistou Petr Vabroušek je přední světový triatlonista, který absolvoval téměř dvě stovky dlouhých ironmanů, stovky půlmaratonů a dalších závodů, jako třeba maraton na obou pólech (v obou případech zvítězil); zlínský rodák se stal mimo jiné i vítězemstokilometrového běhu na severním pólu, osmnáct let jej na dlouhé trati (3,8 km plavání - 180 km kolo - 42 km běh) v České a Slovenské republice nikdo nepokořil, celkem 150× se umístil v TOP 10, patnáctkrát za sebou (jako jediný na světě) sekvalifikoval mezi profesionály na Mistrovství světa Ironman na Havaji, ve více než 35 případech vyhrál na tratích Ironmana a za svůj život porazil nejméně jednou snad všechny nejlepší triatlonisty světa… Dvakrát zvítězil v celkovém pořadí Světovéhopoháru v dlouhém triatlonu. Kdo jiný by měl začínající i mírně pokročilé triatlonisty uvést do tajů tohoto sportovního odvětví než právě on?   Zdroj anotace: Web obalkyknih.cz